Budimex.pl

Budowa Roku 2007

Budowa Roku 2007

W konkursie „Budowa Roku 2007” organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, którego wyniki ogłoszono 2 czerwca 2008 roku, Budimex Dromex SA otrzymał następujące nagrody:

Nagrodę I stopnia:

w kategorii „Budynki przemysłowe i obiekty magazynowe” budowa Siedziby Operatora Systemu Przesyłowego z KDM Konstancin – Bielawa.
w kategorii „Obiekty drogowo-kolejowe” budowa Wzmocnienia nawierzchni drogi krajowej nr7 Gdańsk-Warszwa-Chyżne od m.Kiezmark do m.Jazowa oraz budowa węzła w Nowym Dworze Gdańskim i wiaduktu w Kmiecinie.
w kategorii „Obiekty rewitalizowane i modernizowane” budowa Centrum Nauki i Edukacji Muzycznej SYMFONIA w Katowicach wspólnie z konsorcjantem SPiUI Inwestprojekt.
w kategorii „Obiekty handlowe” budowa Centrum Handlowego FORUM w Gliwicach.
Nagrodę II stopnia:

w kategorii „Obiekty rewitalizowane i modernizowane” budowa Kompleksu apartamentów z pasażami handlowo-usługowymi CITY PARK w Poznaniu.

Nagrodę III stopnia:

Nagrodę III stopnia w kategorii „Budynki mieszkalne” budowa Zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z częścią usługową i garażami podziemnymi na ul. Olbrachta w Warszawie.
Nagrodę III stopnia w kategorii „Budynki mieszkalne” budowa Zespołu budynków mieszkalnych z częścią usługową i garażami podziemnymi na ul. Chełmskiej i ul. Polkowskiej w Warszawie.
Nagrodę III stopnia w kategorii „Obiekty użyteczności publicznej” budowa Pawilonu Multimedialnego oraz Trybuny Północnej i Południowej Stadionu WISŁA w Krakowie.

Dyplom uznania:

Dyplom uznania w kategorii „Budynki przemysłowe i obiekty magazynowe „ budowa Zespołu magazynowo-biurowego w Zamieniu.
Dyplom uznania w kategorii „Obiekty drogowo-kolejowe” przebudowa mostu Staromiejskiego wraz z zagospodarowaniem ronda w Gorzowie Wielkopolskim.
Na uwagę zasługuje fakt, że na 48 nagrodzonych budów, aż 10 było budowami prowadzonymi przez Budimex Dromex.


 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu