Budimex.pl

Budimex Etyczną Firmą 2016

Data aktualności: 31 marca 2017
Budimex Etyczną Firmą 2016

W dniu 30 marca 2017 roku Puls Biznesu przyznał przedsiębiorstwom tytuły Etycznej Firmy. Spośród 224 zgłoszonych, tytuł otrzymało 15 z nich. Wśród wyróżnionych znalazł się także Budimex.
 

W organizowanym przez Puls Biznesu konkursie nagradzane są przedsiębiorstwa, które prowadzą działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i wartościach w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy oraz wykazujące największą aktywność w tym obszarze na tle innych firm w Polsce. Warunkiem przyznania tytułu jest wdrożenie standardów etycznych na wszystkich szczeblach – od zarządu, poprzez menedżerów, aż po szeregowych pracowników. Brane pod uwagę są także najlepsze praktyki na rzecz interesariuszy – szacunek wobec pracowników, klientów, kontrahentów, konkurencji, środowiska, państwa i społeczeństwa.

 

Pozostałe firmy, które także otrzymały nagrodę, to:

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, Bama Logistics, Bank Handlowy w Warszawie, Budimex, CEMEX Polska, EDF Polska, Grupa Raben, Janssen-Cilag Polska, Johnson & Johnson Poland, MoneyGram Payment Systems Poland, Nationale-Nederlanden, PCC EXOL, PZU, Pramerica Życie TUiR, Siemens.

 

Partnerem konkursu jest Puls Biznesu, audytorem – PWC.


 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu