Budimex.pl

S61 Stawiski - Szczuczyn. Ruch po nowych jezdniach, ale z ograniczeniami

Data aktualności: 20 lipca 2021
 S61 Stawiski - Szczuczyn. Ruch po nowych jezdniach, ale z ograniczeniami

Od 20 lipca nastąpi zmiana organizacji ruchu na odcinku przyszłej drogi ekspresowej S61 Stawiski - Szczuczyn. Pojazdy zostaną przekierowane na wykonane już jezdnie S61. To techniczna zmiana w związku z kolejnym etapem prac. Będzie tam obowiązywało ograniczenie prędkości do 70 km/h.

 

Przełożenie ruchu pozwoli na wykonanie ostatnich już prac, takich jak np. połączenie ogrodzeń, barier i wykonanie nawierzchni dróg bocznych i serwisowych, po których do tej pory odbywał się ruch.  

 

Apelujemy do kierowców o przestrzeganie limitu prędkości oraz zachowanie wzmożonej ostrożności z uwagi na prowadzone jeszcze roboty i możliwość lokalnych zawężeń do jednego pasa ruchu. 

 

Udostępnienie pełnego przekroju drogi klasy S oraz zdjęcie ograniczenia prędkości do 70 km/h planowane jest na przełom lipca i sierpnia, razem z otwarciem sąsiedniego odcinka S61 Kolno - Stawiski. Wtedy kierowcy zyskają łącznie prawie 44 km trasy ekspresowej od węzła Kolno, na północ od Łomży, do końca obwodnicy Szczuczyna. 


 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu