Budimex.pl

Aktualności

Budowa wieży kontroli lotów w Pyrzowicach

23 czerwca 2017 r. wmurowano kamień węgielny pod budowę wieży kontroli ruchu lotniczego w Pyrzowicach, która będzie najwyższym tego typu obiektem w Polsce.

Budimex z wyróżnieniem Odpowiedzialny Pracodawca 2017

Wyróżnienie przez redakcję „Rzeczpospolita” tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca 2017” stanowi uhonorowanie realizowanej przez Budimex SA polityki personalnej opartej na inwestycji w pracowników, umożliwiającej rozwój kompetencji i awans.

Budimex w rankingu Indeksu Patriotyzmu Polskiego Biznesu

W tegorocznym rankingu „Rzeczpospolitej” Budimex zajął wysokie pozycje.

Budimex podpisał umowę na realizację budynku produkcyjno-magazynowego w Kobyłce

Budimex zawarł z Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. o. umowę na realizację 2 etapu budowy budynku produkcyjno-magazynowego w Kobyłce. W imieniu Generalnego Wykonawcy, umowę podpisał Radosław Górski, dyrektor Budownictwa Ogólnego Budimex SA.

Plac Litewski w Lublinie dla mieszkańców

W dniu dzisiejszym Prezydent Lublina Krzysztof Żuk przekaże mieszkańcom zmodernizowany i rozbudowany przez Budimex SA plac Litewski. Główną atrakcją placu będzie multimedialny park fontann, który na początku lat 70. ubiegłego wieku został wpisany do rejestru zabytków.

Budimex przebuduje krajową dwunastkę

Dariusz Blocher, prezes Zarządu Budimex SA podpisał w Chełmie umowę z Zarządem Dróg Miejskich na przebudowę drogi krajowej nr 12. Kontrakt ma być realizowany w trybie zaplanuj i wybuduj. Inwestycja przyczyni się do poprawy infrastruktury drogowej, która ma bezpośredni wpływ na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Budimex zakończył rozbudowę Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie

Nowe skrzydło szpitala w Regionalnym Centrum Zdrowia w Lubinie, uroczyście otwarte. W dniu dzisiejszym władze starostwa dolnośląskiego, powiatu oraz miasta oddały do użytku Szpitalny Oddział Ratunkowy, przy ul. Bema 5-6.

Budimex buduje gazociąg na Dolnym Śląsku

Budimex SA w konsorcjum z Mostostal Kraków SA realizuje budowę gazociągu wysokiego ciśnienia DN 1000 MOP 8,4 MPa na odcinku ZZU Czeszów - węzeł Kiełczów wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi. Jest to pierwszy tego typu kontrakt w historii Budimeksu.

Budimex przebuduje kolejny odcinek linii kolejowej nr 7

BUDIMEX Budownictwo Sp. z o. o. w konsorcjum z FERROVIAL AGROMAN S.A. podpisał umowę na budowę, przebudowę i rozbudowę (modernizację) kolejnego odcinka linii kolejowej nr 7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk, na odcinku Otwock - Lublin, odcinek Otwock – Pilawa.

1 czerwca 2017 Startuje budowa w Wilnie
Startuje budowa w Wilnie

Umowa na realizację elektrociepłowni w Wilnie pomiędzy konsorcjum firm Budimex SA (partner konsorcjum z udziałem 48,46%), Steinmüller Babcock Environment GmbH (lider konsorcjum), UAB Kauno dujotiekio statyba (partner konsorcjum) a JSC "Vilniaus kogeneracine jegaine”(zamawiający) zawarta została 29 Września 2016 roku.

Budimex i Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych chcą wspólnie działać  na rzecz ochrony środowiska

Budimex i Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych podpisały list intencyjny, dotyczący współpracy przy tworzeniu i działaniach Leśnych Gospodarstw Węglowych.

Przebudowa linii kolejowej nr 7 dla Budimeksu

Budimex podpisał 29 maja 2017 kontrakt z PKP PLK na modernizację jednego z odcinków drogi kolejowej numer 7 – od Pilawy do Dęblina.

Otwarcie Strefy Rodzica w poznańskim szpitalu

Poznański Szpital Kliniczny im. Karola Jonischera doczekał się własnej Strefy Rodzica. Specjalne miejsce z wygodnym zapleczem socjalnym dla rodziców oraz świetlica dla małych pacjentów zostały przygotowane w ramach 19. edycji ogólnopolskiego programu społecznego „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom".

Światowe Dni Bajki w Olsztynie

Jako główny sponsor, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Światowe Dni Bajki, które odbędą się w dniach 1-3 czerwca 2017 r. w Olsztynie oraz na terenie całego województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod realizację Teal Office i Sepia Office w Łodzi

Budowa i rewitalizacja budynków Teal Office i Sepia Office, wchodzących w skład kompleksu Off Piotrkowska Center w Łodzi, oficjalnie się rozpoczęła - 25 maja 2017 roku wmurowano kamień węgielny pod ich realizację.

Budimex i Politechnika Warszawska łączą siły

Budimex SA i Politechnika Warszawska podpisały porozumienie umożliwiające rozwój potencjału innowacyjnego firmy i uczelni poprzez prowadzenie wspólnych projektów badawczych w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań.

17 maja 2017 Wbicie łopaty na S-17
Wbicie łopaty na S-17

Wbiciem łopaty oficjalnie rozpoczęto dziś budowę dwóch wykonywanych przez Budimex odcinków drogi S-17 od Garwolina do Kurowa.  Podczas uroczystości obecni byli minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk wraz z wiceministrem infrastruktury i budownictwa Jerzym Szmitem.

Tydzień Bezpieczeństwa 2017 w Budimeksie

Z okazji Tygodnia Bezpieczeństwa, w dniach 8-14 maja, na budowach wszystkich firm należących do Porozumienia dla Bezpieczeństwa organizowano różnego rodzaju akcje, szkolenia i rozmowy promujące bezpieczną pracę. Jedna z takich akcji odbyła się m.in. na budowie drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn - Olsztynek wraz z obwodnicą Ostródy. Pokazano na niej działania z zakresu ratownictwa wysokościowego.

Budimex Parking Wrocław wyróżniony

Nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2017 wręczono 11 maja podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Budimex na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Europejski Kongres Gospodarczy to cykl konferencji - czas debat liderów życia gospodarczego i publicznego. W dniach 10 – 12 maja odbyła się dziewiąta edycja największego spotkania biznesowego.

 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu