Budimex.pl

Aktualności

Grupa Budimex przed Skanską i Strabagiem

Grupa Budimex w 2016 roku pozyskała przetargi budowlane o łącznej wartości blisko 4 mld zł. To dało jej pierwsze miejsce w rankingu firm budowlanych, które osiągają największe sukcesy w pozyskiwaniu zamówień publicznych stworzonym przez portal Muratorplus.pl
 

Zawieszenie wiechy na Centrum Medycyny Nieinwazyjnej w Gdańsku

W dniu 8 maja 2017 roku na terenie kompleksu szpitalnego przy ul. Smoluchowskiego w Gdańsku odbyło się tradycyjne zawieszenie wiechy na Centrum Medycyny Nieinwazyjnej.

Odcinek S5 pomiędzy Mieleszynem a Gnieznem Południe oddany przed czasem

W dniu 4 maja 2017 roku, dwa miesiące przed wyznaczonym terminem, oddano do ruchu 18,3 km odcinek drogi ekspresowej S5 od węzła „Gniezno Południe” do węzła „Mieleszyn”. Nowopowstała obwodnica Gniezna pozwoli na całkowite przeniesienie ruchu tranzytowego z miasta i docelowo zapewni sprawne połączenie autostrady A1 Gdańsk-Katowice z autostradą A2 Poznań-Warszawa.  

Komentarz prezesa do wyników za IQ 2017

Komentarz prezesa Zarządu Budimex SA - Dariusza Blochera do danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za 1 kwartał 2017.

 

 

Bezpieczeństwo - Podaj dalej!

Choć na co dzień konkurują ze sobą o kontrakty i klientów, jest jeden temat, który od lat jednoczy firmy budowlane w Polsce. To bezpieczeństwo.

21 kwietnia 2017 Nowa Strefa Rodzica w Gdyni
Nowa Strefa Rodzica w Gdyni

Rodzice małych pacjentów z Oddziału Neonatologicznego i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni mają już swoją wygodną przestrzeń! Dziś dobiegła końca VIII edycja ,,Strefy Rodzica. Budimex Dzieciom".

Kamień węgielny pod budowę Szpitala w Toruniu wmurowany!

Na realizowanej przez Budimex od grudnia zeszłego roku budowie Szpitala Zespolonego w Toruniu odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego, poświęconego wcześniej przez papieża Franciszka.

Szpital w Siedlcach dla Budimeksu

Budimex jako lider konsorcjum, 31 marca 2017 roku wraz z  Vamed Polska Sp. z o.o. i Vamed Engineering GmbH  podpisał umowę o wartości 55 912 566,71 zł brutto na budowę Siedleckiego Ośrodka Onkologii przy Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.

Budimex Etyczną Firmą 2016

W dniu 30 marca 2017 roku Puls Biznesu przyznał przedsiębiorstwom tytuły Etycznej Firmy. Spośród 224 zgłoszonych, tytuł otrzymało 15 z nich. Wśród wyróżnionych znalazł się także Budimex.

Ruszamy z budową Trasy Łagiewnickiej

Budimex w konsorcjum z Ferrovial Agroman zrealizuje jedną z najważniejszych inwestycji Krakowa w najbliższych latach – Trasę Łagiewnicką.

Dariusz Blocher Prezesem Roku 2016

Najbardziej prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez „Parkiet” dla osób oraz instytucji polskiego rynku kapitałowego - statuetka „Byki i Niedźwiedzie” w kategorii prezes roku, trafiła do prezesa Dariusza Blochera.

Budowa nowego bloku energetycznego w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów

Budimex, konsorcjum Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe i Tecnicas Reunidas wykonują nowy blok o mocy 450 MW w Elektrowni Turów (woj. dolnośląskie), która wytwarza do 10% zapotrzebowania na energię elektryczną w Polsce.

Rusza 8. edycja Akademii Budimex.

To największe tego typu wydarzenie dedykowane studentom, chcącym poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne rozwiązania przekazywane przez najlepszych inżynierów branży budowlanej.

Komentarz do wybranych wyników za 2016 rok

Komentarz prezesa Zarządu Budimeksu SA - Dariusza Blochera do wybranych danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za rok 2016

Kolejowy kontrakt dla Budimeksu

Budimex w konsorcjum z ZUE SA i spółkami z Grupy Strabag zrealizuje na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe SA prace projektowe i roboty budowlane na linii obwodowej w Warszawie. Dziś odbyło się podpisanie umowy z inwestorem.

Wyróżnienie dla prezesa Budimeksu

Prezes Dariusz Blocher wyróżniony Diamentem Infrastruktury i Budownictwa w kategorii „efektywność w zarządzaniu”. Uroczysta gala rozdania statuetek odbyła się podczas spotkania liderów branży budowlanej z przedstawicielami instytucji publicznych w ramach konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo 2017”.

 

Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2016 dla Budimeksu i Mostostalu Kraków

Budimex po raz kolejny otrzymał tytuł Budowlanej Firmy Roku, przyznawany przez miesięcznik „Builder”. W tym roku wyróżniony został również Mostostal Kraków.

Budimex w składzie FTSE4Good Emerging Index

Z przyjemnością informujemy, że Budimex znalazł się w składzie FTSE4Good Emerging Index.

 

Obwodnica Bełchatowa już otwarta. To kolejna inwestycja wybudowana przez Budimex przed terminem.

23 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie obwodnicy Bełchatowa. Budowa blisko 11-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 74 (dawniej droga krajowa nr 8) została oddana do użytku na cztery miesiące przed wyznaczonym terminem.

Gwiazdkowy prezent od Budimeksu dla rzeszowskiego szpitala

Siedemnasta edycja programu społecznego „Strefa Rodzica” 2016 dobiegła końca.

 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu