Budimex.pl

Mostostal Kraków na targach POWER-GEN EUROPE

Data aktualności: 30 czerwca 2017
Mostostal Kraków na targach POWER-GEN EUROPE

W terminie 27-29 czerwca w Kolonii odbywa się 25 edycja targów POWER-GEN EUROPE. Przedstawiciele Mostostalu Kraków od wielu lat odwiedzają tę imprezę, jednak tym razem po raz pierwszy Zarząd Spółki zdecydował o wystawieniu własnego stoiska.

 

POWER-GEN EUROPE to największa na świecie impreza konferencyjno-wystawiennicza związana z branżą energetyczną. W 2016 roku targi te odwiedziło przeszło 13,5 tysiąca zwiedzających, a wystawiło się tam około 550 firm z 112 krajów. Stale rosnąca popularność tej imprezy wynika z chęci poznania nowych osiągnięć w dziedzinie technologii i biznesu w sektorze wytwarzania energii. Targi służą nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów, wymiany poglądów i doświadczeń oraz mają ogromne znaczenie wizerunkowe. 

 

Na stoisku Mostostalu Kraków do dyspozycji zwiedzających oddano zestaw materiałów informacyjnych o Spółce oraz o Grupie Budimex. Specjaliści Mostostalu Kraków wsparci przedstawicielami Budimeksu oraz Oddziału Niemieckiego służą informacjami, wyjaśnieniami oraz fachową pomocą.

 

Stoisko firmy cieszy się dużym zainteresowaniem, co potwierdza tylko trafność decyzji o wystawieniu stoiska na tych targach. Wśród wielu znamienitych gości znaleźli się również Prezes Zarządu Budimeksu - Dariusz Blocher oraz Dyrektor Budownictwa Ogólnego - Radosław Górski.


 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu