Budimex.pl

Aktualności

Budimex rozbuduje Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie wybrał ofertę Budimeksu na budowę centralnego bloku operacyjnego i nadbudowę głównego budynku szpitala. Oferta ma wartość 46,9 mln złotych netto.

Budimex zakończył prace na warszawskim lotnisku Chopina

Dobiegła końca rozbudowa pola wzlotów w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Dwie oferty Budimeksu wybrane w przetargu na budowę S17

21 sierpnia 2015 roku lubelski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował o wyborze dwóch ofert Budimeksu na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S17 Garwolin – Kurów: z Garwolina do Gończyc (234,6 mln zł netto) i z Gończyc do granicy województw lubelskiego i mazowieckiego (255 mln zł netto).

W białostockiej spalarni trwają rozruchy i prace wykończeniowe

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku to inwestycja, dzięki której  z ponad 90 do ok. 12 proc. spadnie ilość odpadów komunalnych, które trafiają na gminne wysypisko w pobliskich Hryniewiczach.

Suwałki będą miały obwodnicę

12 sierpnia 2015 roku białostocki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował o wyborze oferty Budimeksu na projekt i budowę obwodnicy Suwałk.

Komentarz prezesa Zarządu do wybranych danych finansowych za  pierwsze półrocze 2015 roku

Komentarz prezesa Zarządu Budimeksu SA - Dariusza Blochera do wybranych danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za
pierwsze półrocze 2015 roku.

W ciągu 10 dni Budimex pozyskał kontrakty o łącznej wartości ok. 650 mln zł netto.

W ciągu dziewięciu miesięcy Budimex wybudował sklep Ikea w Bydgoszczy.

Budimex przekazał Muzeum Narodowemu odrestaurowany Pawilon Czterech Kopuł

W ciągu dwóch lat Budimex przywrócił wrocławski Pawilon Czterech Kopuł do stanu z czasów jego największej świetności.

Budimex zakończył przed terminem prace na lotnisku w Szymanach

Dwa miesiące przed planowanym  terminem, 30 czerwca 2015 roku, Budimex zakończył budowę pola wzlotów wraz z wartownią na terenie Portu Lotniczego „Mazury” w Szymanach.

Nagroda dla Stadionu Miejskiego w Lublinie

W ciągu niespełna 20 miesięcy Budimex wybudował nowoczesny obiekt sportowy, który pomieści 15,5 tys. widzów.

13 lipca 2015 Osiedle Pod Słońcem
Osiedle Pod Słońcem

I etap osiedla Pod Słońcem, położonego w Warszawie przy ul. Batalionów Chłopskich 81, został nagrodzony w tegorocznej edycji konkursu Budowa Roku.

Osiedle Przy Rolnej w Poznaniu

W I etapie budowy osiedla Przy Rolnej w Poznaniu Budimex wybudował sześciopiętrowy budynek mieszkalny, w którym jest 147 mieszkań z balkonami lub loggiami.

Inwestycja została uznana za największą w powojennej historii Polski, jeśli chodzi o ochronę brzegów morskich. Jej wartość to prawie 76 mln złotych netto.
 

Prestiżowa nagroda dla Centrum Dydaktycznego Wydziału Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej

W Poznaniu przy ul. Berdychowo 4 Budimex wybudował nowoczesny budynek dydaktyczno- naukowy dla Politechniki Poznańskiej.

PKM ma tytuł "Budowa Roku 2014"

Pomorska Kolej Metropolitalna w Gdańsku to kolejna spośród siedmiu realizacja Budimeksu nagrodzona w tegorocznej edycji konkursu Budowa Roku.

Budimex podpisał umowę na budowę osiedla mieszkaniowego w Łodzi

6 lipca 2015 roku Budimex podpisał ze spółką mLocum SA umowę na budowę osiedla mieszkaniowego „Osiedle Łąkowa”.

Budowa Roku dla "Wiślanego Mokotowa"

Wiślany Mokotów to osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Bluszczańskiej na warszawskim Mokotowie.

Budimex zakończył prace na A1 przed terminem

Dwa miesiące przed kontraktowym terminem Budimex zakończył prace na 15,2- kilometrowym odcinku autostrady A1 i od 25 czerwca kierowcy mogą już korzystać z węzła Kutno Wschód – skrzyżowania autostrady A1 z drogą krajową nr 92.

Budimex rozbuduje drogi w Poznaniu

30 czerwca 2015 roku Budimex podpisał ze spółką Poznańskie Inwestycje Miejskie umowę na budowę i rozbudowę dróg dla potrzeb inwestycji Instalacji Termicznego Przekształcania Frakcji Resztkowej Zmieszanych Odpadów Komunalnych.

 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu