Budimex.pl

Aktualności

Budimex uhonorowany tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł”

Prezes Dariusz Blocher, w imieniu Budimeksu odebrał wyróżnienie „Tego, który zmienia polski przemysł. XX-lecie” podczas uroczystej gali wieńczącej Forum Zmieniamy Polski Przemysł.

Mamy Godło Inwestor w Kapitał Ludzki

To szczególne wyróżnienie, które przyznawane jest firmie na podstawie jej oceny dokonywanej przez pracowników.

Najwyższa wieża kontroli lotów w Pyrzowicach gotowa

Nowa wieża kontroli lotniska w Pyrzowicach jest już gotowa. 46-metrowa budowla jest najwyższym tego typu obiektem w Polsce.

23. Strefa Rodzica na bajecznym oddziale w Grodzisku Mazowieckim

12 stycznia 2018 r. na pomalowanym w bajkowe krainy Oddziale Pediatrycznym w Specjalistycznym Szpitalu Zachodnim im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim Budimex oddał swoją kolejną strefę rodzica.

Jest to już 23. edycja programu społecznego Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom. Wyremontowany pokój dzienny, odnowiona kuchenka oddziałowa oraz hol z nowymi meblami zostały przekazane najmłodszym pacjentom i ich opiekunom przebywającym na oddziale.

Bezpłatne szkolenia BHP dla Podwykonawców

Na budowach Budimeksu rozpoczynamy drugą edycję okresowych szkoleń BHP dla pracowników firm podwykonawczych. Są one całkowicie bezpłatne.

Budimex wybuduje S3 na odcinku Brzozowo - Rzęśnica

Budimex podpisał umowy z Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie na realizację dwóch odcinków drogi ekspresowej S3. W imieniu firmy umowę podpisał prezes Zarządu, Dariusz Blocher.

Budimex po raz kolejny w składzie Respect Index

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Budimex ponownie wszedł w skład Respect Index. 14 grudnia 2017 r. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła skład indeksu spółek odpowiedzialnych - RESPECT Indexu, wśród których, kolejny rok z rzędu, znalazła się nasza firma. W imieniu firmy certyfikat odebrał Krzysztof Kozioł, Dyrektor Biura Komunikacji Budimex SA.

Łącznica Kraków Zabłocie - Kraków Krzemionki oddana do użytku

Zrealizowana przez Budimex SA i Ferrovial Agroman SA łącznica kolejowa między przystankami Kraków Zabłocie i Kraków Krzemionki została oddana do użytku. Wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy pojawiły się na niej pierwsze regularne pociągi.

Budimex podpisał umowę na budowę Aparthotelu w Uniejowie

4 grudnia 2017 roku podpisaliśmy umowę z P.G.K. „Termy Uniejów"  Sp. z o.o., zgodnie z którą naszym zadaniem będzie zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją obiektu Aparthotelu „Termy Uniejów" z restauracją, basenem, częścią konferencyjną i usługami towarzyszącymi oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu, a także kompletnym wyposażeniem i uruchomieniem obiektu wraz z pozwoleniem na użytkowanie i kategoryzacją obiektu jako Hotel ****.

Łączna wartość inwestycji to 52.950.000 zł netto.

Konsorcjum Budimeksu i Ferrovial Agroman dokończy budowę Zbiornika Racibórz Dolny

Budimex i Ferrovial Agroman zawarły 30 listopada br. z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Gliwicach umowę na dokończenie budowy zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny.

Budimex nagrodzony Wielką i Honorową Perłą

W XV edycji Rankingu Pereł Polskiej Gospodarki, Budimex otrzymał Honorową Perłę w kategorii gospodarka oraz znalazł się wśród Pereł Wielkich. To duże wyróżnienie dla spółki oraz docenienie wysokich pozycji, jakie zajmowała w rankingu przez wiele lat.

24 listopada 2017 22. Strefa Rodzica w Siedlcach
22. Strefa Rodzica w Siedlcach

W ramach ogólnopolskiego programu społecznego „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom” na Oddziale Dziecięcym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach powstała nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń dla rodziców i chorych dzieci. To już 22. miejsce w Polsce, objęte programem realizowanym przez Budimex SA.

Budimex doceniony za rekrutację nowych pracowników

Spółka Budimex otrzymała nagrodę w kategorii Proces Rekrutacyjny 2017, w drugiej już edycji konkursu „Siła przyciągania”, który powstał z inicjatywy „Pulsu Biznesu”, Grupy Work Service, PwC i Orange Polska.

Budimex wśród Top 10 Pracodawców w Polsce

Spółka Budimex znalazła się w gronie TOP 10 Pracodawców 2017. Wyróżnienia przyznane przez PulsHR.pl oraz Grupę PTWP SA.

2 listopada 2017 Oświadczenie Spółki

Oświadczenie Budimex SA dot. listu intencyjnego, o którym poinformowała spółka Minox SA

Budimex wybuduje odcinek S61 Via Baltica

Budimex podpisał z białostockim oddziałem GDDKiA kontrakt na projekt i budowę drogi ekspresowej S61 Ostrów Mazowiecka-Szczuczyn, odcinek: węzeł Stawiski (bez węzła) - początek obwodnicy Szczuczyna o długości 18 km.

Komentarz prezesa do wyników za IIIQ 2017

Komentarz prezesa Zarządu Budimex SA - Dariusza Blochera do danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za trzy kwartały 2017.

Budimex wybuduje Klinikę Hematologii i Nefrologii w Rzeszowie

Na zlecenie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie, Budimex wybuduje Klinikę Hematologii oraz Klinikę Nefrologii ze stacją Dializ.

11 października 2017 Raport Roczny Budimeksu nagrodzony
Raport Roczny Budimeksu nagrodzony

Zintegrowany Raport Roczny Grupy Budimex za rok 2016 otrzymał nagrodę Giełdy Papierów Wartościowych w XI edycji konkursu Raporty Społeczne.

10 października 2017 Budimex wybuduje kolejny odcinek S7
Budimex wybuduje kolejny odcinek S7

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podsiał umowę z Budimeksem na blisko ośmiokilometrowy odcinek S7 od Skarżyska-Kamiennej do granicy województwa.

 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu