Budimex.pl

Aktualności

7 października 2015 Budimex wybuduje obwodnicę Kępna
Budimex wybuduje obwodnicę Kępna

7 października 2015 roku Budimex podpisał z opolskim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad umowę na projekt i budowę pierwszego odcinka obwodnicy Kępna w ciągu drogi ekspresowej nr S11. Umowa ma wartość 53,7 mln złotych netto.

Budimex wybuduje drogę ekspresową S6 Płoty – Kiełpino

5 października 2015 roku Budimex podpisał ze szczecińskim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad umowę na projekt i budowę drogi ekspresowej S6 na odcinku od końca obwodnicy m. Płoty do węzła Kiełpino (z węzłem). Budimex wybuduje tę drogę za 206,5 mln złotych netto.

Budimex laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2015

W IX edycji ogólnopolskiego programu Najwyższa Jakość Quality International 2015, organizowanego przez Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000, Budimex otrzymał tytuł Laureata oraz Złote Godło w kategorii IQ Services – usługi najwyższej jakości. 
 

Suwałki będą miały obwodnicę

29 września 2015 roku Budimex podpisał z białostockim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad umowę na projekt i budowę obwodnicy Suwałk. Kontrakt ma wartość 243,5 mln złotych netto.

Budimex wybuduje 19- kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S6 Goleniów – Nowogard

29 września 2015 roku Budimex podpisał ze szczecińskim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad umowę na projekt i budowę drogi ekspresowej S6 Goleniów – Nowogard. Umowa ma wartość 279,6 mln złotych netto.

Budimex wybuduje dwa odcinki S17

22 września 2015 roku Budimex podpisał z lubelskim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad dwie umowy na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S17 Garwolin – Kurów: z Garwolina do Gończyc (234,6 mln zł netto) i z Gończyc do granicy województw lubelskiego i mazowieckiego (255 mln zł netto).
Odcinki mają łączną długość 25,2 km – z Garwolina do Gończyc 12,2 km i z Gończyc do granicy województw – 13 km.

Budimex wybuduje łącznicę kolejową w Krakowie

16 września 2015 roku konsorcjum Budimeksu SA (lider) i Ferrovial Agroman SA (partner) podpisało z PKP PLK SA umowę na budowę łącznicy kolejowej Kraków Zabłocie – Kraków Krzemionki.

Most Siennicki oddany do użytku

Most Siennicki, który łączy centrum Gdańska z dzielnicami Stogi i Przeróbka, został oddany do ruchu 16 września br.

Budimex dokończy budowę Sądu Okręgowego w Zamościu

15 września 2015 roku Budimex podpisał z Sądem Okręgowym w Zamościu umowę na dokończenie nowego budynku Sądu.

Otwarcie Gdyńskiego Centrum Filmowego

13 września 2015 roku, po upływie 21 miesięcy od podpisania umowy, uroczyście otwarto Gdyńskie Centrum Filmowe.

Budimex wybuduje biurowiec EQilibrium na warszawskiej Woli

10 września 2015 roku Budimex podpisał z Grupą Waryński umowę na budowę biurowca EQlibrium, który powstanie u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli. Umowa ma wartość 56,5 mln złotych netto.
 

2 września 2015 Rezygnacja członka Zarządu
Rezygnacja członka Zarządu

Zarząd Budimeksu SA otrzymał w dniu 02.09.2015 r. zawiadomienie o rezygnacji przez Andrzeja Artura Czynczyka z pełnionej funkcji Członka Zarządu

Inauguracja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej

1 września 2015 roku pierwsi pasażerowie pojadą nową linią kolejową, która połączy Trójmiasto z gdańskim portem lotniczym w Rębiechowie.

Budimex rozbuduje Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie wybrał ofertę Budimeksu na budowę centralnego bloku operacyjnego i nadbudowę głównego budynku szpitala. Oferta ma wartość 46,9 mln złotych netto.

Budimex zakończył prace na warszawskim lotnisku Chopina

Dobiegła końca rozbudowa pola wzlotów w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Dwie oferty Budimeksu wybrane w przetargu na budowę S17

21 sierpnia 2015 roku lubelski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował o wyborze dwóch ofert Budimeksu na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S17 Garwolin – Kurów: z Garwolina do Gończyc (234,6 mln zł netto) i z Gończyc do granicy województw lubelskiego i mazowieckiego (255 mln zł netto).

W białostockiej spalarni trwają rozruchy i prace wykończeniowe

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku to inwestycja, dzięki której  z ponad 90 do ok. 12 proc. spadnie ilość odpadów komunalnych, które trafiają na gminne wysypisko w pobliskich Hryniewiczach.

Suwałki będą miały obwodnicę

12 sierpnia 2015 roku białostocki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował o wyborze oferty Budimeksu na projekt i budowę obwodnicy Suwałk.

Komentarz prezesa Zarządu do wybranych danych finansowych za  pierwsze półrocze 2015 roku

Komentarz prezesa Zarządu Budimeksu SA - Dariusza Blochera do wybranych danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za
pierwsze półrocze 2015 roku.

W ciągu 10 dni Budimex pozyskał kontrakty o łącznej wartości ok. 650 mln zł netto.

 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu