Budimex.pl

Proces rekrutacji

Krok pierwszy

Należy on do Kandydata, który aplikować może na konkretne ogłoszenie, wysyłając swoje CV i list motywacyjny  lub rejestrując się w naszej bazie kandydatów za pomocą formularza aplikacyjnego.

 

Krok drugi

Po analizie aplikacji kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami, którzy zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Krok trzeci

Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona jest przez osobę z działu HR. Kandydata pytamy m.in. o osiągnięcia zawodowe i plany na przyszłość. Staramy się go jak najlepiej poznać i ocenić jego predyspozycje do pracy na konkretnym stanowisku. Spotkanie to również okazja do lepszego poznania firmy, uzyskania informacji o proponowanym stanowisku i zakresie obowiązków.

 

Krok czwarty

Kontakt ze wszystkimi zaproszonymi na rozmowę kwalifikacyjną. Informujemy osoby przechodzące do kolejnego etapu - pozostali otrzymują informację z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacyjnym.

 

Krok piąty

Spotkanie i rozmowa z bezpośrednim przełożonym.

 

Krok szósty

Kontakt z wybranym kandydatem i złożenie oferty pracy.

 

Co cenimy najbardziej?

W procesie rekrutacji zwracamy uwagę zarówno na doświadczenie zawodowe, podejście do pracy i predyspozycje osobowościowe. Najbardziej cenimy profesjonalistów, którzy potrafią czerpać satysfakcję z powierzonych im zadań, utożsamiają się z firmą oraz rozwijają swoje umiejętności i talenty.

 

Najchętniej rekrutujemy osoby posiadające już doświadczenie zawodowe w poszukiwanych przez nas specjalizacjach, ale ze względu na bogaty program rozwojowy dla młodych pracowników, równie chętnie przyjmujemy absolwentów uczelni technicznych, oferując najlepszym realne możliwości awansu i efektywnego rozwoju zawodowego.

 


Formularz aplikacyjny
( więcej )

Jeżeli w tym momencie nie dysponujemy ofertą, która Cię interesuje, zostaw swoją aplikację w naszej bazie wypełniając krótki  formularz aplikacyjny

Oferty pracy
( więcej )
Poznaj Budimex
( więcej )
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu